reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kentoh dreamstime.com Przemysł elektroniczny |

CM International z zamówieniem na 8,6 mln EUR

Polski producent urządzeń do medycyny estetycznej otrzymał od długoletniego partnera spółki – dystrybutora na rynku niemieckim – zamówienie dotyczące wykonania i dostawy produktów spółki.

Zamówienie obejmuje urządzenie do pielęgnacji twarzy wraz z dodatkowymi komponentami pozwalającymi rozszerzyć funkcjonalność bazowego urządzenia. CM International w listopadzie 2020 roku informował o projekcie badawczo-rozwojowym na zlecenie partnera zamówienia, którego celem było zaprojektowanie i przygotowania do regularnej produkcji prototypu urządzenia wielofunkcyjnego do pielęgnacji twarzy i ciała.

Aktualnie CM International koncentruje się na ostatnich konsultacjach z partnerem dotyczących finalnego produktu, powstałego w oparciu o opracowane prototypy – czytamy w komunikacie.

Rozpoczęcie pierwszych dostaw planowane jest na lipiec 2022 r., po uzyskaniu pełnej akceptacji kształtu produktu, natomiast zakończenie na maj 2025 r.

Wartość otrzymanego przez CM International zamówienia określona została na 8,6 mln EUR. Wynagrodzenie będzie płatne cyklicznie, odpowiednio do liczby dostarczonych urządzeń.

Zarząd spółki ocenia, że zamówienie może mieć istotny wpływ na ocenę sytuacji finansowej, majątkowej oraz gospodarczej CM International. Co więcej, stanowi potwierdzenie długoterminowego charakteru współpracy z partnerem, a także umiejętności i wiedzy zespołu polskiej spółki dotyczących rynku niemieckiego.

CM International, spółka z siedzibą w Wilczycach w gminie Długołęka, powstała w 2011 roku, od 2019 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. CM International działa na rynku medycyny estetycznej, skupiając się na projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Urządzenia oferowane przez spółkę są tworzone w oparciu o własny software i hardware, wykorzystując autorskie technologie.

W ubiegłym roku spółka ogłosiła, że przeznaczy blisko 7,5 mln PLN na zwiększenie zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa.
 

reklama
reklama
May 29 2023 15:20 V20.14.29-1