reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Noctiluca
Przemysł elektroniczny |

Noctiluca ma umowę z niemieckim producentem paneli OLED

Toruńska spółka Noctiluca podpisała umowę ramową na dostawę związków OLED z Inuru GmbH, producentem inteligentnych rozwiązań poligraficznych OLED.

Inuru GmbH to spółka z siedzibą w Berlinie, zajmującą się produkcją ultracienkich paneli OLED przeznaczonych do zastosowań na rynku opakowań, reklamy i druku, w tym etykiet i opakowań.

Umowa określa ramowe warunki produkcji na zlecenie i dostarczania przez spółkę Noctiluca związków chemicznych (ang. high performance materials) do wyświetlaczy OLED. W kontrakcie uwzględnione są zasady przekazywania przez spółkę związków do Inuru, zasady ofertowania (oddzielne ofertowanie dla każdego ze związków) oraz ramowe warunki płatności – czytamy w komunikacie.

Noctiluca staje się zatem dostawcą pierwszego wyboru dla Inuru, i zgodnie z ustalonymi w umowie procedurami będzie realizowała dostawy wraz z napływającymi zamówieniami – informuje spółka. Zarząd ocenia, że realizacja umowy będzie miała pozytywny wpływ na dalszy rozwój spółki i na wyniki finansowe Noctiluca SA w bieżącym roku obrotowym.

– Współpraca ta jest ważnym krokiem do dalszego pogłębiania relacji pomiędzy tymi dwoma podmiotami działającymi w obszarze OLED-ów, w tym istotnym krokiem przybliżającym polską spółkę do pierwszego na świecie komercyjnego wdrożenia zielonego emitera najnowszej generacji – czytamy dalej w komunikacie.

W kwietniu Noctiluca zadebiutowała na NewConnect


Noctiluca SA (New Materials) – spółka technologiczna z Torunia zajmująca się rozwojem autorskich, zaawansowanych związków chemicznych w obszarze fotoniki, które są wykorzystywane przez producentów wyświetlaczy oraz paneli OLED.

Noctiluca opracowuje i produkuje emitery OLED trzeciej i czwartej generacji, tj. wykazującymi właściwości TADF (ang. Thermally Activated Delayed Fluorescence, Termicznie Aktywowana Opóźniona Fluorescencja) i hiperfluorescencję, które stanowią kluczowy element wyświetlaczy (monitory, telewizory, smartfony, urządzenia wearables czy VR). 


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2