reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© roman ivaschenko dreamstime.com
PCB |

ICAPE: lockdown w Shenzhen wpłynie na dostawy PCB

Spośród 80 fabryk w sieci ICAPE Group, lockdown dotyczy 11 zakładów – informuje francuski dostawca PCB.

Shenzhen, chińskie miasto będące siedzibą wielu firm technologicznych, zostało objęte nowymi ograniczeniami z powodu wzrostu liczby nowych przypadków COVID-19, o czym pisaliśmy w poniedziałek, donosząc o problemach montażysty Apple’a – firmy Foxconn. Lockdown potrwa co najmniej tydzień

Jak informuje ICAPE Group, niektóre z fabryk partnerskich Grupy znajdują się w Shenzhen, dlatego produkcja PCB i części technicznych może zostać opóźniona o tydzień lub dłużej, w zależności od rozwoju sytuacji.

– Lockdown objął na co najmniej tydzień 17,5 miliona mieszkańców miasta Shenzhen, aby zapobiec dalszemu wzrostowi liczby pozytywnych przypadków Covid-19. Wstrzymano działanie całej komunikacji miejskiej, a firmy zostały zamknięte, w tym nasze zakłady produkcyjne zlokalizowane w mieście – informuje ICAPE Group w komunikacie.

ICAPE Group wskazuje jednak, że może polegać na strategicznej sieci fabryk partnerskich w Azji, obu Amerykach i Afryce Południowej, aby zapobiec poważnym zakłóceniom w dostawach. Spośród 80 fabrykach w sieci ICAPE lockdown dotyczy 11 fabryk.

– Nasze działy zaopatrzenia, zakupów i logistyki stale monitorują sytuację z naszej centrali w Chinach, aby przewidywać i oferować najlepsze rozwiązania dla naszych klientów – pisze ICAPE w komunikacie.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 14 2024 07:33 V22.4.46-1
reklama
reklama