reklama
© Pixabay
Biznes |

CM International z dużym zamówieniem

Producent urządzeń medycyny estetycznej otrzymał w grudniu zamówienie o istotnej wartości dotyczące wykonania i dostawy produktów spółki.

Jeden ze stałych partnerów CM International, zajmujący się dystrybucją urządzeń do medycyny estetycznej na rynku hiszpańskim, zamówił produkowane przez spółkę różnego rodzaju urządzenia kosmetyczne. Wartość otrzymanego zamówienia określona została na ponad 632 tys. EUR. Według przyjętego harmonogramu realizacja dostaw zakończy się w kwietniu 2022 roku, a wynagrodzenie będzie płatne cyklicznie, w kwocie odpowiadającej ilości dostarczonych produktów, z czego 15% wartości zamówienia, tj. prawie 95 tys EUR zostanie przedpłacone do końca bieżącego roku – czytamy w komunikacie. CM International zaznacza, że otrzymane zamówienie ze względu na wysoką wartość ma potencjalnie istotny wpływ na ocenę sytuacji finansowej, majątkowej oraz gospodarczej spółki, a także na wycenę instrumentów finansowych spółki notowanych w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect. W tym roku CM International ogłosiła zamiar budowy nowej hali w Wilczycach.
CM International powstała w 2011 roku, od 2019 roku jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. CM International działa na rynku medycyny estetycznej, skupiając się na projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Urządzenia powstają w oparciu o autorski software i hardware.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1