reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© MLSystem
Przemysł elektroniczny |

ML System wprowadza Covid Detectora do obrotu

Zarząd ML System SA poinformował, że 23 czerwca 2021 roku spółka wprowadziła do obrotu urządzenie „Covid Detector” do bezinwazyjnej diagnostyki w czasie rzeczywistym zakażeń wywołanych przez wirusa SARS-CoV-2.

ML System specjalizuje się w sektorze fotowoltaiki zintegrowanej z budownictwem. Covid Detector to zupełnie nowy dla spółki autorski produkt przeznaczony do bezinwazyjnej diagnostyki zakażeń wywołanych przez wirus SARS-CoV-2 w czasie kilku sekund. Urządzenie wykrywa obecność wirusa w wydychanym powietrzu i przeznaczone jest do wykorzystania przez użytkowników profesjonalnych. ML System w kwietniu tego roku podpisał już list intencyjny z Portem Lotniczym „Rzeszów-Jasionka”, który zadeklarował chęć zastosowania „Covid Detectora” do badania pasażerów na obecność wirusa SARS-CoV-2.
ML System to spółka technologiczna oferująca rozwiązania fotowoltaiczne zintegrowane z budownictwem (BIPV), a także produkty tradycyjnej fotowoltaiki, produkty smart city oraz specjalistyczne szkło, w tym dla branży automotive. Łączna powierzchnia zakładów produkcyjnych z magazynami i centrum badawczo-rozwojowym spółki wynosi ponad 20 tys. m kw. Spółka dysponuje 13 patentami, a 6 zgłoszeń patentowych czeka na rozpatrzenie. Od 2020 roku ML System prowadzi badania w zakresie wykorzystania zjawisk fizyki kwantowej w profesjonalnej diagnostyce medycznej.

reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-2