reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Pixabay Biznes |

Binary Helix podpisał umowę z dystrybutorem z Czech

Krakowski Binary Helix 5 marca podpisał umowę na dystrybucję swoich urządzeń na rynkach Węgier, Słowacji i Republiki Czeskiej.

Zawarta umowa określa warunki współpracy w zakresie podejmowanych wspólnie przez obie strony działań mających na celu sprzedaż, montaż i obsługę serwisową produktów oferowanych przez Binary Helix. Niniejsza umowa jest odnowieniem współpracy Binary Helix S.A. z dystrybutorem, który należał już wcześniej do sieci dystrybucji spółki i był jednym z najskuteczniejszych sprzedawców – czytamy w komunikacie. Umowa obejmuje dystrybucję 4 grup produktów Binary Helix na terytorium Republiki Czeskiej, Węgier i Słowacji:
  • reduktory mocy do oszczędzania energii elektrycznej,
  • kompensatory mocy biernej,
  • drony inspekcyjne dla fotowoltaiki i turbin wiatrowych,
  • podzespoły, moduły wykonawcze oraz oprogramowanie Systemu NeuronLink.
Umowa została zawarta na czas nieokreślony, a działania operacyjne związane z jej realizacją rozpoczną się 24 maja 2021 roku. Wielkość zamówień w ramach dystrybucji produktów objętych umową będzie zależała od potencjału Binary Helix przy wznowieniu działalności operacyjnej. Zarząd Binary Helix SA informuje, że umowa zawarta z dystrybutorem pozytywnie wpłynie na sytuację gospodarczą, majątkową i finansową spółki. Zamiarem stron jest sukcesywne poszerzanie dystrubucji o kolejne produkty oraz zwiększanie wolumenu sprzedaży wraz ze wzrostem potencjału Binary Helix. W związku z powyższym spółka uznała ww. umowę za istotną. W lutym Binary Helix informowało o nawiązaniu strategicznej współpracy z katowickim twórcą dronoidów, firmą Spartaqs. Binary Helix będzie podwykonawcą podzespołów elektronicznych do dwóch nowych modeli dronoidów – zautomatyzowanych platform bezzałogowych zdolnych do wykonywania specjalistycznych zadań.
March 23 2023 15:49 V20.13.12-1
reklama
reklama