reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 14 października 2019

Wykład Molex podczas Evertiq Expo Kraków 2019

O ewolucji rynku 5G oraz o tym, jak wygląda prawdziwe oblicze 5G opowie ekspert firmy Molex podczas Evertiq Expo Kraków 2019. Spotykamy się już w ten czwartek, 17 października.

„Demistyfikacja 5G” – wykład pod takim tytułem wygłosi Jean-Louis Mendes, BDM RF&Microwave Solutions Business Unit Molex. Zapraszamy! – Będę mówił przyczynach wielkiej ofensywy 5G oraz o tym, w jaki sposób rozwój obecnych technologii umożliwia wdrażanie sieci 5G – powiedział Jean-Louis Mendes, prelegent firmy Molex, który wystąpi podczas Evertiq Expo Kraków 2019. – Od ponad dwóch lat cała branża IT, a w szczególności telekomunikacja, działa na rzecz rozwoju i wdrażania sieci 5G. W całej historii telekomunikacji nie było jeszcze sytuacji, żeby kładziono aż tak duży nacisk na wprowadzenie nowej technologii, jak ma to miejsce w odniesieniu do 5G. Koniecznie należy pamiętać o tym, że aby rewolucja 5G mogła stać się rzeczywistością, niezbędny jest rozwój nowych technologii, zarówno jeśli chodzi o stronę sprzętową, jak i oprogramowanie. W jaki sposób następują te zmiany technologiczne i dlaczego są tak istotne, abyśmy mogli zacząć korzystać z sieci 5G? Między innymi na te pytania będę chciał odpowiedzieć w trakcie swojej prezentacji – wyjaśnił Jean-Louis Mendes. 5G powoli staje się faktem. Operatorzy na całym świecie dążą do wprowadzenia na rynek komercyjnych usług 5G. Zaczęło się w Korei Południowej i Stanach Zjednoczonych, a teraz ta fala dociera do Europy, także do naszego kraju. Przykładowo, we wrześniu tego roku Orange Polska i Ericsson uruchomili w Warszawie testową sieć 5G. – 5G ma szansę stać się wehikułem rozwoju nowych, innowacyjnych usług i będą to usługi, które rozwijać się będą w bardzo różnych obszarach. Począwszy od mediów i rozrywki, poprzez samochody autonomiczne, a skończywszy na nowoczesnych usługach telemedycyny i e-zdrowia – mówiła niedawno w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Innowacje Aleksandra Musielak, ekspert ds. rynku cyfrowego i telekomunikacyjnego w Konfederacji Lewiatan.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tym, co dzieje się w branży elektroniki, do odwiedzenia targów i konferencji Evertiq Expo Kraków, które odbędą się 17 października 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Expo Kraków, przy ulicy Galicyjskiej 9. Pełna agenda wykładów i warsztatów dostępna jest pod tym linkiem, natomiast lista wystawców znajduje się tutaj. Wstęp na Evertiq Expo Kraków jest bezpłatny, prosimy tylko o rejestrację przez naszą stronę internetową.
reklama
reklama
October 05 2022 12:09 V20.8.44-1