reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 14 maja 2019

Zarejestruj się na Evertiq Expo Warszawa 2019!

Do organizowanych przez Evertiq targów i seminarium dla branży elektronicznej zostały już tylko dwa dni. Spotykamy się w czwartek, 16 maja na PGE Narodowym, ale bezpłatna rejestracja możliwa jest cały czas przez internet.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych branżą elektroniczną na Evertiq Expo Warszawa 2019, czyli wydarzenie skierowane bezpośrednio do przedstawicieli firm z tego sektora. Wstęp na Evertiq Expo jest oczywiście bezpłatny, konieczna jest tylko rejestracja przez naszą stronę internetową. Po wypełnieniu formularza, wysyłamy kod QR i, już na miejscu, każdy uczestnik imprezy otrzyma identyfikator uprawniający do wejścia na targi. Przypominamy, że oprócz zapoznania się z ofertą produktów i usług prawie 170 firm działających w branży elektronicznej, warto skorzystać z okazji i wziąć udział w wykładach prezentowanych przez ekspertów z branży. Szczegółowy plan seminarium dostępny jest pod tym linkiem,. Na spragnionych będą czekały napoje, w tym kawa i herbata, a na głodnych – przekąski i lunch. Serdecznie zapraszamy!
Sponsorami Evertiq Expo Warszawa 2019 są: Farnell element14/Avnet Silica, Aspocomp, NCAB Group, Phoenix Contact, WG Electron/Creative Electron.
reklama
reklama
March 03 2021 13:22 V18.15.34-1