• /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
 • /
Wykładowcy na naszej konferencji to prawdziwi specjaliści w swoich domenach. Spójrz szeroko i poznaj przyszły obraz branży elektronicznej lub zagłęb się w szczegóły najnowszych technologii – pozwól, by konferencja Evertiq Expo stała się punktem startowym dla nowych idei. Wstęp na wszystkie wykłady jest darmowy, wystarczy zarejestrować się jako uczestnik Evertiq Expo Warszawa 2019. Miejsca na wykładach nie są rezerwowane.

 • 09:00 - 09:30
  Czym jest JTAG i jak może mi pomóc?
  Tommaso De Vivo - Vice President Business Development EMEA - XJTAG
  JTAG jest zwykle używany do 3 rzeczy: debugowania procesora oraz programowania i testowania. W kontekście testowania, JTAG skutecznie zamienia szpilki testujące obwody elektroniczne w wirtualne sondy testowe, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem pojedynczego połączenia JTAG. Takie wirtualne sondy dają bezpośrednią kontrolę nad pinami w sensie odczytu ich stanu oraz zadawaniu im wymaganego stanu niezależnie od funkcjonalności samego układu scalonego. Podczas wykładu zostanie przybliżona sama technologia oraz dedykowane oprogramowanie do testowania metodą boundary scan.
 • 09:30 - 10:00
  Pamięci półprzewodnikowe w przemyśle
  Łukasz Gawlak - Goodram
  Wykład będzie dotyczył charakterystyki współczesnych pamięci półprzewodnikowych, najpopularniejszych formatów oraz dobru odpowiedniego typu pamięci do aplikacji.
 • 10:00 - 10:30
  W jaki sposób inspekcja rentgenowska usprawnia proces montażu elektroniki.
  Dr Bill Cardoso - Creative Electron
  W tej prezentacji omówimy szeroki zakres aplikacji inspekcji rentgenowskiej: Inspekcja elementów elektronicznych oraz analiza uszkodzeń / Zliczanie komponentów elektronicznych oraz gospodarka materiałowa / Inżynieria odwrotna (ang. Reverse Engineering) / Detekcja podrobionych komponentów elektronicznych / Detekcja wad w czasie rzeczywistym / Techniki tomografii komputerowej (ang. CT- Computed Tomography) i sposoby rozróżniania Kontroli Rentgenowskiej 2D, 2.5D oraz 3D / Zasady projektowania dla produkcji (ang. DFM - Design for Manufacturing) oraz zasady projektowania dla Inspekcji Rentgenowskiej (ang. DFXI - Design for X-Ray Inspection) / Wady lutownicze: pustki, zwarcia i Head-in-Pillow przy komponentach z wyprowadzeniami od spodu (ang. BTC - Bottom Terminated Components) / Omówimy również, jak sztuczna inteligencja (ang. AI - Artificial Intelligence) wpływa na Inspekcję Rentgenowską.
 • 10:30 - 11:00
  Najnowsze trendy, rozwiązania i techniki lutowania selektywnego
  Radek Lauer - ERSA
  Najnowsze trendy, rozwiązania i techniki lutowania selektywnego, stosowane przez największych producentów na świecie. Omówienie konkretnych rozwiazań stosowanych w najnowszych maszynach ERSA.
 • 11:00 - 11:30
  Lakierowanie obwodów drukowanych w praktyce- najczęściej popełniane błędy i jak ich unikać
  Grzegorz Szypulski - AMB
  Czy jest okno technologiczne procesu lakierowania i jakie elementy wpływają na jego wielkość. Omówienie rodzajów lakierów oraz różnic między nimi z perspektywy dozowania. Kryteria doboru lakieru do aplikacji. Dobre i złe praktyki w programowaniu. Dlaczego mój program nie działa?
 • 11:30 - 11:45
  Przerwa
 • 11:45 - 12:30
  AI w IoT na przykładzie gatewayów AAEON
  Maciej Tałałaj - CSI / AAEON
  Smart city, retail, security czy digital signage - to tylko niektóre z dziedzin szeroko pojętego świata Internet of Things, w których wykorzystywana jest sztuczna inteligencja (AI) oraz widzenie komputerowe (Computer Vision). Wykład skupiony będzie na przedstawieniu możliwości wykorzystywania sieci neuronowych w gatewayach typu edge, czyli w brzegowych bramach Internetu Rzeczy, pozwalających na przetwarzanie danych w pobliżu miejsca, w którym powstają.
 • 12:30 - 13:00
  Technologia formowania niskociśnieniowego Hot-Melt
  Stanisław Leśniak - OEM Electronics
  Proces wtryskiwania niskociśnieniowego z użyciem poliamidu i poliofelin (hot-melt) często wykorzystuje się do hermetyzacji i zabezpieczania podzespołów elektronicznych. Celem jest ochrona elektroniki przed wilgocią, kurzem, brudem i drganiami.
 • 13:00 - 13:30
  Cyfrowa transformacja kwotowania w firmach EMS
  Stephane Ratelet - API Manager EMEA - Digi-Key Electronics
  Stephane opowie o problemach czasochłonnego procesu kwotowania zapytań w sektorze EMS, uwzględniając wymogi procesu szybkiego prototypowania oraz produkcji High-Mix-Low-Volume. Zaprezentowane zostaną dostępne narzędzia i rozwiązania, pozwalające klientom na zminimalizowanie niezbędnego czasu i maksymalizację efektu.
 • 13:30 - 14:00
  Lubisz słońce? Możesz je mieć na własność!
  Marc Juarez - Technical Director Seoul Semiconductor Europe - Seoul Semi / Avnet Silica
  Wojciech Musiał - General Manager East Europe Seoul Semiconductor Europe - Seoul Semi / Avnet Silica
  Marc oraz Wojciech, przedstawią technologię Sunlike, czyli światło odwzorowujące naturalne światło słoneczne. Porównamy różne diody oraz inne (również konwencjonalne) źródła światła (np. niebieski chip, RGB, żarówka, świetlówka, Sunlike). Zaprezentowne zostaną przykładowe, obecne już na rynku produkty, które umożliwiają symulację, wspomnianego już naturalnego światła oraz zastosowaną technologie. Przejdziemy też przez aplikacje, gdzie światło te jest kluczowe dla ludzi, roślin oraz zwierząt. Uczestnicy wykładu, będą mogli przetestować na żywo lampy, które zostały zbudowane w oparciu o różnorodne technologie, odwzrowujące spectrum światła słonecznego. W ten sposób, zdecydowanie można zobaczyć różnicę i przekonać się do produktów tej serii.
 • 14:00 - 14:30
  Współczesne modelowanie w PSpice
  Tomasz Górecki - Eastern Europe Manager - FlowCAD
  Krótkie wprowadzenie do PSpice AA/AD / Przykład symulacji zasilacza SMPS / Podstawy modeli w PSpice / Wirtualne prototypowanie w C/C++ / “Hardware in the Loop” dla IoT / Dwukierunkowa integracja PSpice i MathWorks MATLAB.
Czekamy na Wasze propozycje wykładów. Wykład musi mieć charakter niekomercyjny, a skrót (100-150 wyrazów) powinien opisywać zawartość proponowanego wystąpienia. Chcielibyśmy także poznać osobę prezentera, tak więc poza imieniem i nazwiskiem prześlijcie nam jego stanowisko służbowe, reprezentowaną firmę oraz adres mailowy.
Prowadzimy szeroko zakrojoną akcję promocyjną w naszych mediach społecznościowych. Być może nie jest to pierwszy sposób budowania marki w branży produkcji elektroniki, który przychodzi do głowy, a efekt raczej nie potrwa przez całe życie, ale zapewni Ci promocję nieco dłużej, niż gdybyś robił to samodzielnie. Możesz na nas polegać. Zamieszczaj posty na twitterze, facebooku i instagramie o swoim udziale w Evertiq Expo, używając poniższych hasztagów:

#ExpoWAW — #Evertiq — #EvertiqExpo — #EvertiqNewsNetwork

Kontakt

Project Manager
Anders Björsell
+46 70 560 91 91
Sprzedaż
Łukasz Jaeszke
+48 609 130 180