reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 09 maja 2019

Evertiq Expo Warszawa 2019 już za tydzień!

Dokładnie za tydzień, w czwartek 16 maja 2019 roku, odbędą się targi i seminarium dla branży elektronicznej – Evertiq Expo Warszawa 2019. Zapraszamy!

Szósta edycja Evertiq Expo Warszawa (wcześniej pod nazwą TEC) po raz pierwszy odbędzie się na PGE Narodowym i zgromadzi około 170 wystawców, którzy zaprezentują swoją ofertę produktów i usług dla branży elektronicznej. Lista wystawców dostępna jest pod tym linkiem. Ale targi to nie wszystko, bo równolegle trwać będzie seminarium, podczas którego eksperci z branży elektronicznej przedstawią wykłady na temat najnowszych trendów i rozwiązań w tym sektorze. Dla zmęczonych jak zwykle oferujemy kawę i przekąski oraz lunch. Wzmocnienie na pewno się przyda, bo Evertiq Expo Warszawa, chociaż trwa tylko jeden dzień, to czas niezwykle intensywny. Wstęp jest bezpłatny, konieczna jest tylko rejestracja przez formularz na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Sponsorami Evertiq Expo Warszawa 2019 są: Farnell element14/Avnet Silica, Aspocomp, NCAB Group, Phoenix Contact, WG Electron/Creative Electron.
reklama
reklama
April 15 2021 09:56 V18.15.43-1