reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 15 kwietnia 2019

Evertiq Expo Warszawa 2019 już za miesiąc

A dokładniej: za miesiąc i jeden dzień, bo już 16 maja 2019 roku spotykamy się na PGE Narodowym podczas targów i seminarium dla branży elektronicznej, Evertiq Expo Warszawa.

Szósta edycja Evertiq Expo Warszawa (wcześniej pod nazwą TEC) to doskonała okazja do odświeżenia istniejących kontaktów z partnerami z branży i nawiązanie nowych. Podczas jednodniowych targów w formule table-top swoją ofertę zaprezentują czołowe firmy dostarczające produkty i usługi dla sektora elektroniki w Polsce. Zapewniamy energetyczną i pozytywną atmosferę, a przy okazji kawę i lunch dla wzmocnienia ciała. Dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej i są zainteresowani najnowszymi technologiami i trendami rozwojowymi w elektronice, przygotowaliśmy serię wykładów. Nasi eksperci przedstawią następujące zagadnienia. Wstęp, oczywiście, bezpłatny. Prosimy tylko o rejestrację przez naszą stronę internetową.
Sponsorami Evertiq Expo Warszawa 2019 są: Farnell element14/Avnet Silica, Aspocomp, NCAB Group, Phoenix Contact, WG Electron/Creative Electron.
reklama
reklama
January 22 2021 10:25 V18.15.15-2