reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2019

Spotkajmy się na Evertiq Expo Warszawa 2019!

Wszystkich związanych z branżą elektroniczną zachęcamy do odwiedzenia naszych targów i seminarium już 16 maja na PGE Narodowym.

Krótko, ale intensywnie – to dewiza, która przyświeca nam przy organizacji szóstego już, organizowanego przez Evertiq spotkania dla wszystkich osób zainteresowanych tym, co w sektorze elektronicznym piszczy. Evertiq Expo Warszawa, czyli jednodniowe branżowe targi i seminarium, to doskonała okazja do spotkania dostawców produktów i usług dla sektora elektroniki oraz rozmów w przyjaznej atmosferze. Oto lista wystawców. Warto również sprawdzić, o czym będą mówić nasi prelegenci podczas trwającej równolegle części seminaryjnej (lista wykładów) i gdy dopadnie zmęczenie, skorzystać z krzeseł w sali konferencyjnej. Wstęp na targi i seminarium jest oczywiście bezpłatny, należy tylko zarejestrować się przez naszą stronę internetową.

Zapiszcie już dziś w swoich kalendarzach: 16 maja 2019 roku, PGE Narodowy, Warszawa. Zapraszamy!


Sponsorami Evertiq Expo Warszawa 2019 są: Farnell element14/Avnet Silica, Aspocomp, NCAB Group, Phoenix Contact, WG Electron/Creative Electron.
reklama
reklama
September 21 2020 11:08 V18.10.12-2