reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© EvertiqExpo Przemysł elektroniczny | 02 października 2018

Evertiq Expo Kraków już w czwartek!

W najbliższy czwartek, 4 października, zapraszamy do Krakowa na Evertiq Expo – jednodniowe targi i konferencję dla branży elektronicznej.
Tak jak wszystkie wydarzenia tego typu organizowane przez Evertiq, krakowskie Expo potrwa jeden dzień, podczas którego swoją ofertę produktów i usług dla elektroniki zaprezentuje kilkudziesięciu dostawców – oto lista. Jednocześnie trwać będą wykłady omawiające innowacyjne rozwiązania w zakresie projektowania elektroniki oraz warsztaty dla projektantów.

Jak zwykle też zapewniamy lunch oraz bufet kawowy, co mamy nadzieję pomoże w stworzeniu atmosfery odpowiedniej do rozmów z klientami i partnerami z branży.

W odróżnieniu od dobrze już znanej konferencji w Warszawie, impreza w Krakowie w większym stopniu nakierowana jest na potrzeby projektantów elektroniki.

Spotykamy się 4 października w hotelu Best Western Premier w Krakowie. Darmowa rejestracja możliwa jest pod tym linkiem

Sponsorami Evertiq Expo Kraków są firmy Farnell element14, Aspocomp i Würth Elektronik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2