reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 października 2017

Etteplan wynajmuje kolejne biura

Spółka Etteplan podpisała umowę najmu 2 tys. m kw. powierzchni biurowej w Business Garden we Wrocławiu. W nowej lokalizacji firma planuje konsolidację biur lokalnych i otwarcie nowoczesnego laboratorium.
- Najważniejszym kryterium przy wyborze nowej powierzchni biurowej dla dalszego rozwoju firmy była możliwość stworzenia dla naszych pracowników profesjonalnych i nowoczesnych miejsc do pracy, które będą dostosowane do zróżnicowanych potrzeb projektowych. Firma wykonuje zlecenia dla klientów z różnych stron świata, dostarczając rozwiązania z zakresu systemów wbudowanych, aplikacji IoT oraz usług tworzenia dokumentacji oraz systemów służących do zautomatyzowania testów produkcyjnych. W odróżnieniu od innych firm IT, posiadamy własne laboratoria mechaniczne i elektroniczne, gdzie powstają najnowsze rozwiązania technologiczne dla różnych branż przemysłu. Wierzymy, że nowe biuro w Business Garden wyposażone w powierzchnię badawczą pozwoli nam dynamiczny rozwój działalności na rynku lokalnym – mówi dyrektor zarządzający Etteplan Poland, Maciej Sibiński.

Etteplan to biuro projektowe elektroniki, specjalizujące się w systemach embedded oraz IoT. Wrocławski odział tej międzynarodowej firmy zatrudnia ponad 150 osób, a wiosną tego roku firma uruchomiła też placówkę w Poznaniu. W połowie października Etteplan poinformował, że poznański zespół przeprowadził się do większej siedziby. Nowe biuro znajduje się w tym samym budynku Szyperska Office Center, w którym funkcjonowała dotąd firma.

Na całym świecie Etteplan zatrudnia 2,5 tys. inżynierów, którzy opracowują rozwiązania dla różnych sektorów gospodarki, takich jak: przemysł, telekomunikacja, medycyna, branża zbrojeniowa, motoryzacja, automatyka budynków oraz AGD. Firma powstała w 1983 roku i obecnie Etteplan ma swoje biura w 8 krajach świata: Finlandii, Szwecji, Polsce, Niemczech, Holandii, Rosji, Chinach i USA. Wrocławski oddział do 2016 roku (do przejęcia przez Etteplan) działał pod nazwą Espotel.Więcej o działalności Etteplan w Polsce znajdziecie w naszym artykule

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2