reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BMZ Przemysł elektroniczny | 19 września 2017

Nowy zakład BMZ Poland oficjalnie otwarty

Wczoraj, 18 września, odbyło się otwarcie nowego zakładu firmy BMZ Poland na terenach KSSE w Gliwicach. Wartość inwestycji to 9 mln EUR.
BMZ Poland, część BMZ the Innovation Group, to dostawca inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 2300 pracowników w Niemczech, Polsce (650 pracowników), USA, Chinach oraz Francji. Obroty grupy sięgają około 350 mln EUR.

To już kolejna inwestycja firmy BMZ Poland w katowickiej SSE, która pierwsze zezwolenie na działalność w strefie otrzymała w 2010 roku. Nowa siedziba ma pow. 12 tys. m kw. O szczegółach inwestycji jakiś czas temu opowiadał dla evertiq.pl Tomasz Wołk-Jankowski, dyrektor generalny i prezes zarządu BMZ Poland.

Otwarcie nowego zakładu zbiega się z rozpoczynającym się jutro w Gliwicach Battery Experts Forum.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2