reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© BMZ Przemysł elektroniczny | 19 września 2017

Nowy zakład BMZ Poland oficjalnie otwarty

Wczoraj, 18 września, odbyło się otwarcie nowego zakładu firmy BMZ Poland na terenach KSSE w Gliwicach. Wartość inwestycji to 9 mln EUR.
BMZ Poland, część BMZ the Innovation Group, to dostawca inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii w oparciu o technologię litowo-jonową. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 2300 pracowników w Niemczech, Polsce (650 pracowników), USA, Chinach oraz Francji. Obroty grupy sięgają około 350 mln EUR.

To już kolejna inwestycja firmy BMZ Poland w katowickiej SSE, która pierwsze zezwolenie na działalność w strefie otrzymała w 2010 roku. Nowa siedziba ma pow. 12 tys. m kw. O szczegółach inwestycji jakiś czas temu opowiadał dla evertiq.pl Tomasz Wołk-Jankowski, dyrektor generalny i prezes zarządu BMZ Poland.

Otwarcie nowego zakładu zbiega się z rozpoczynającym się jutro w Gliwicach Battery Experts Forum.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1