reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrzej thiel dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 sierpnia 2017

Norautron rozszerza współpracę z ABAX

Zgodnie z najnowszymi ustaleniami, współpraca firm ABAX i Norautron potrwa do 2020 roku, a wartość umowy to 300 mln NOK. Produkcja dla ABAX odbywa się także w Polsce.
Poprzednio podpisana umowa, zawarta jesienią 2016 roku, opiewała na 200 mln NOK i przewidywała trzyletnią współpracę.

Abax oferuje rozwiązania do monitoringu oraz zarządzania flotą. Siedziba główna znajduje się w norweskim Larvik, firma zatrudnia około 320 osób. ABAX zostało ostatnio przejęte przez globalny fundusz private equity Investcorp.

Wcześniej w tym roku ABAX podpisał kontrakt z chińską firmą Sinochem. Na potrzeby tej umowy Norautron rozpoczął produkcję hardware’u w zakładzie w Suzhou.

Produkcja dla ABAX odbywa się także w polskim zakładzie Norautron, w Zduńskiej Woli. Norautron mocno rozwija swoje centrum produkcyjne w naszym kraju, o czym prawie rok temu mówił dla evertiq.pl Øyvind Sedivy, prezes i CEO Norautron.

Siedziba główna Norautron znajduje się w Horten, w Norwegii. Firma zajmuje się produkcją elektroniki i oferuje szeroki zakres usług w tej branży, począwszy od projektowania, testowania oraz prototypowania, poprzez produkcję elektroniki, mechaniki, wiązek i PCB, po komercjalizację projektów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 27 2018 00:02 V9.5.0-1