reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© SMARTTECH Przemysł elektroniczny | 23 czerwca 2015

Polskie skanery 3D firmy SMARTTECH podbijają azjatyckie rynki

Firma SMARTTECH, przy współpracy z nowym chińskim dystrybutorem – firmą Trustworthy, oficjalnie wprowadziła na azjatycki rynek nowy skaner MICRON3D w technologii zielonego światła LED.
- SMARTTECH zaprezentował swój najbardziej zaawansowany skaner 3D podczas Targów TCT Asia w Szanghaju. Targi zgromadziły ponad 200 wystawców i 10 tysięcy odwiedzających z 50 krajów świata. Pośród wielu znakomitych i znanych na całym świecie firm produkujących skanery oraz drukarki 3D stoisko SMARTTECH cieszyło się niesłabnącym powodzeniem. Dyrektor handlowy SMARTTECH, Krzysztof Gębarski udzielił również specjalnego wywiadu dla chińskiej stacji telewizyjnej - informuje firma w komunikacie.

O zielonym skanerze nowej generacji opracowanym przez polską firmę pisaliśmy już na naszym portalu. Zapraszamy do lektury.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1