reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq
Technologie |

Dowiedz się więcej o elastycznej elektronice

Można ją skręcać, składać, rozciągać lub tworzyć z niej nieoczekiwane kształty – elastyczna elektronika to niezwykle interesujący segment rynku z prognozowanym szybkim tempem rozwoju.

Elastyczna elektronika ma różne zalety, a ponieważ jest kompaktowa i lekka, poprawia właściwości urządzeń i produktów w wielu gałęziach przemysłu. Eksperci wskazują, że kluczowym czynnikiem napędzającym rozwój tego segmentu jest rozwijający się przemysł elektroniki użytkowej, a elastyczna elektronika będzie w nadchodzących latach coraz częściej stosowana w urządzeniach do noszenia. Ale zastosowania tej technologii są o wiele szersze i można tu wymienić chociażby wyświetlacze, łączność sieciową, oświetlenie, systemy monitorowania zdrowia i wiele innych.

Analitycy Acumen Research and Consulting przewidują, że globalny rynek elastycznej elektroniki do 2030 roku osiągnie wartość około 63,13 mld USD (z 23,64 mld USD w roku 2019), przy CAGR na poziomie 10,3% w latach 2022-2030.

Eksperci Acumen Research and Consulting wymieniają przy tym kluczowe globalne firmy z branży elastycznej elektroniki i są to: Blue Spark Technologies, Samsung Electronics, OLEDWorks, FlexEnable, E Ink Holdings Inc., Konica Minolta, First Solar, Solar frontier, Front Edge Technologies, LG Electronics i Multi-Fineline Electronix, Inc.


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat tych nowoczesnych technologii serdecznie zapraszamy na wykład Ann-Kathrin Kächele, specjalistyki z teamu Advanced Solution Center firmy Würth Elektronik Circuit Board Technology. Ann-Kathrin Kächele opowie o nowych możliwościach w świecie elastycznej elektroniki podczas Evertiq Expo Warszawa 2022.

Evertiq Expo Warszawa to targi i konferencja dla branży elektronicznej. Jak zwykle stawiamy na przyjazną atmosferę i bezpośrednie kontakty. Evertiq Expo trwa jeden dzień – to wystarczająco dużo czasu, by móc wymienić doświadczenia i spostrzeżenia dotyczące obecnej sytuacji w branży elektronicznej. A jednocześnie na tyle mało, by nie odrywać się zbytnio od codziennych obowiązków.

Data: 27 października 2022 roku, lokalizacja: PGE Narodowy.

Wstęp na Everitq Expo jak zawsze jest darmowy, jednak ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejszą rejestrację pod tym linkiem. Natomiast program konferencji dostępny jest tutaj.


reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 13 2024 13:49 V22.4.55-1