reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© youssouf-cader-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 lutego 2013

Intel nagrodzi innowacyjne projekty

Termin nadsyłania zgłoszeń do konkursu Intel Business Challenge Europe 2013 został przedłużony o trzy tygodnie, aktualny to 22 lutego 2013 r.
Intel znowu poszukuje innowacyjnych pomysłów z branży medycznej, biotechnologicznej, energetycznej lub nanotechnologicznej. Pięć zwycięskich zespołów wyjedzie do Krzemowej Doliny w Kalifornii na światowe finały Intel Global Challenge w październiku 2013 r. Konkurs przeznaczony jest dla studentów lub absolwentów (do czterech lat po ukończeniu studiów) w wieku od 18 do 34 lat.

Pierwszy krok to rejestracja na stronie internetowej projektu i przesłanie kilkustronicowego opisu swojego pomysłu. Do drugiego etapu przejdzie 200 wybrańców, którzy przygotują biznes plan i materiał video. Najlepsi z tej grupy pojadą w czerwcu na europejskie finały w Dublinie. Z 24 zespołów wybranych zostanie 5 finalistów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2