reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© deals-contracts/alphaspirit-dreamstime.com Wiązki | 19 grudnia 2012

Inter Groclin Auto prowadzi rozmowy z Kabel-Technik Polska w sprawie połączenia

Producent poszyć do foteli samochodowych, Inter Groclin Auto, prowadzi z właścicielami spółki Kabel-Technik Polska rozmowy w sprawie ewentualnego połączenia - podał Inter Groclin Auto w komunikacie.
- Obecnie trwa wstępny etap rozmów oraz prace nad ustaleniem harmonogramu i zakresu działań, które mają określić korzyści z planowanego połączenia i doprowadzić do realizacji transakcji – poinformował Inter Groclin Auto.

Dodano, że ze względu na wstępny charakter prowadzonych rozmów, zarząd spółki nie jest w stanie określić stopnia prawdopodobieństwa sfinalizowania negocjowanej transakcji. Nie wiadomo również w jakiej formie mogłoby nastąpić połączenie. - Jesteśmy na bardzo wstępnym etapie rozmów i możliwe są rożne formy połączenia. Rozmowy potrwają jeszcze zapewne kilka miesięcy - powiedział PAP Jerzy Pięta, rzecznik Inter Groclin Auto.

Firma Kabel-Technik-Polska specjalizuje się w produkcji i projektowaniu wiązek kablowych w małych, średnich i dużych seriach, wiązek i szaf sterowniczych. Jest dostawcą dla gałęzi przemysłu pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych), przemysłu samochodowego, telekomunikacyjnego, szynowego, maszynowego oraz energetyki wiatrowej.

---
Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2