reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk-ercken-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2012

Paczkomaty sposobem na sukces

Rafał Brzoska, twórca, główny akcjonariusz i prezes Integera.pl jest kandydatem na Przedsiębiorcę Roku 2012 w plebiscycie "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP.
Dziesięciu właścicieli firm będzie się ubiegało o tytuł Przedsiębiorcy Roku 2012 r. Rafał Brzoska, prezes Integer.pl SA, znalazł się wśród nich między innymi za imponujący podbój zagranicznych rynków. Paczkomaty InPost są obecne w wielu krajach, wśród nich można wymienić w Chile, Hiszpanię, Irlandię, Łotwę, Litwę i Australię.

Do końca 2012 r. Grupa Integer.pl planuje przeznaczyć od 40 do 80 mln PLN na rozwój usługi easyPack, a niemal pięcioletni projekt zagranicznej ekspansji wyceniany jest na około 300 mln EUR. Firma szacuje, że przychody z projektów zagranicznych osiągną w ciągu kilku najbliższych lat poziom 20-40 mln EUR rocznie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1