reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© alexander-fediachov-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 grudnia 2012

Sprzedaż TCL rośnie w imponującym tempie

TCL Multimedia Technology zwiększyło swój udział w rynku telewizorów LCD w Q3/2012 do 6,7% w porównaniu do 5% w poprzednim kwartale.
W ten sposób firma wskoczyła na czwarte miejsce wśród producentów telewizorów LCD na świecie. W Chinach TCL utrzymuje się na pierwszym miejscu z 18,7% rynku.

W swoim komunikacie firma TCL informuje, że poprawę sprzedaży zawdzięcza realizowanej strategii pod nazwą „szybkość i efektywność”. Polega ona m.in. na optymalizacji asortymentu i rozwoju kanałów sprzedaży.

Sprzedaż telewizorów LCD wyniosła ponad 13,5 mln sztuk w okresie od stycznia do listopada, co oznacza wzrost o 47,1% r/r. Udział rynku chińskiego wynosił prawie 37%, czyli ponad 7,6 mln sztuk.

Warto przy tym odnotować znaczący wzrost sprzedaży telewizorów LCD z podświetleniem LED firmy TCL - 70,4%.. W Chinach te telewizory stanowiły 99,7% wszystkich sprzedawanych telewizorów LCD.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1