reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© olgalis-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 grudnia 2012

AC na Politechnice

Firma AC SA, producent i dystrybutor samochodowych instalacji gazowych, rozwija współpracę badawczo-naukową z Politechniką Białostocką.
Spółka AC SA podpisała list intencyjny o strategicznym partnerstwie z Politechniką Białostocką. Podpisanie odbyło się 30 listopada bieżącego roku w siedzibie uczelni. Współpraca jest efektem zbieżnych celów obu partnerów – rozwijania wiedzy dotyczącej nowoczesnych technologii, wspierania innowacyjności i kreatywności. Obejmie ona obszar badawczo-rozwojowy i edukacyjny a skupia się przede wszystkim na podnoszeniu poziomu wiedzy elektrycznej i elektronicznej.

Studenci zyskają m.in. możliwość odbywania praktyk w spółce AC, czy wykonywania prac dyplomowych na zapotrzebowanie firmy. Wspólnie organizowane będą także szkolenia i specjalistyczne kursy. Szerokie są też możliwości współpracy badawczej, która ma dotyczyć m.in. rozwoju nowych technologii wykorzystywanych w branży automotive, jak również przedsięwzięć naukowo-badawczych prowadzonych w celu ich komercjalizacji i wdrażania.

---
Źródło: materiały prasowe firmy

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1