reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 grudnia 2012

LUG podtrzymuje prognozę finansową na 2012 r.

LUG się rozwija: inwestuje w nową linię montażową i nowy zakład. Przypomnijmy jak wyglądają prognozy wyników finansowych na kończący się rok.
W raporcie miesięcznym za listopad zielonogórska spółka podtrzymała prognozę wyników finansowych na 2012 r., w której zysk netto szacuje się na poziomie 4,6 mln PLN. Przychód ze sprzedaży ma wynieść 106,5 mln PLN, EBIT: 6,2 mln PLN, EBITDA: 9,68 mln PLN. Wymienione kwoty zostały podane w majowym raporcie firmy, w którym firma ogłosiła podwyższenie prognoz na podstawie analizy wyników finansowych za Q1/2012.

W listopadzie LUG dobrze sobie radził na rynkach zagranicznych, gdzie zanotował skokową dodatnią dynamikę ze sprzedaży, ale gorzej było w Polsce. Udział przychodów zrealizowanych w listopadzie na rynku krajowym stanowił około 41% całkowitych przychodów, tymaczasem w październiku było to ponad 48%. - Coraz bardziej wymagający jest rynek krajowy, na którym warunki funkcjonowania nieustannie się zmieniają i są trudne do przewidzenia – komentuje w swoim raporcie firma LUG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1