reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladimir-melnik-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 grudnia 2012

PAIiIZ wspiera inwestycje przemysłowe

Wśród projektów prowadzonych przez PAIiIZ, które mają szanse na finalizację w przyszłym roku, pięć jest z branży elektronicznej.
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych w 2012 r. pomoże w zakończeniu 51 bezpośrednich inwestycji zagranicznych (BIZ) o łącznej wartości 1,23 mld EUR. W tej chwili trwają negocjacje kolejnych przedsięwzięć, z czego przykładowo 5 ma dotyczyć przemysłu elektronicznego, 22 – motoryzacyjnego, a 11 – maszynowego – podaje portal wnp.pl

Generalnie, 60 proc. wszystkich BIZ, zamkniętych za pośrednictwem agencji to inwestycje przemysłowe. – Inwestuje się u nas w niszowe i wyrafinowane rodzaje usług, wymagające wysoko kwalifikowanych pracowników, gdzie trudno znaleźć dla nich konkurencję w innych krajach – portal wnp.pl cytuje dyrektor Departamentu Inwestycji PAIiIZ Iwonę Chojnowską-Haponik.

---
Źródło: wnp.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2