reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 11 grudnia 2012

Nowa hala w kompleksie Fideltronik

Do roku 2015 grupa Fideltronik ma osiągnąć obroty na poziomie 200 mln EUR. W realizacji planu pomoże nowo otwarta hala w Suchej Beskidzkiej.

We wrześniu 2012 zakończono budowę nowej hali, zlokalizowanej w kompleksie produkcyjnym Fideltronik w Suchej Beskidzkiej. Dwukondygnacyjna hala ma powierzchnię całkowitą 4.000m2 oraz powierzchnię użytkową 3.000m2. Obecnie w hali trwa już pilotażowa produkcja wybranych partii produktów.
© evertiq Nowa hala w kompleksie produkcyjnym w Suchej Beskidzkiej ma powierzchnię 4.000 m.kw.
‘Budowa nowej hali została podyktowana potrzebą stworzenia dodatkowej zdolności produkcyjnej pod nowo pojawiające się projekty. W czwartym kwartale roku zaobserwowaliśmy duży napływ zapytań ze strony obecnych i nowych klientów, tak więc wydaje się, że nowa hala pojawia się w samą porę. Spodziewamy się, iż w najbliższych latach najszybciej rozwijającym się rynkiem będzie dla nas segment elektroniki przemysłowej’ mówi w rozmowie z evertiq Piotr Byrski, szef sprzedaży Fideltronik. Hala została wyposażona w dwie linie produkcyjne, oparte o automaty do montażu powierzchniowego Siplace. Ich teoretyczna, maksymalna wydajność to około 50.000 c.p.h. każda, jednak zostały one skonfigurowane do mało i średnioseryjne produkcji. © evertiq W nowej hali stanęly dwie linie oparte o maszyny Siplace Również w nadchodzących latach zakłady Fideltronik w Suchej Beskidzkiej będą się rozrastać. Firma zakupiła kolejną działkę, przylegającą do istniejących budynków, o powierzchni 5.000 m2 i planuje na niej wybudować dwukondygnacyjną halę o powierzchni 6.000 m2. Termin rozpoczęcia projektu nie został jeszcze ustalony; jest w trakcie ustalania założeń konstrukcyjnych, funkcjonalnych i analizy finansowej inwestycji. Rok 2012 grupa Fideltronik zakończy sprzedażą na poziomie 140 mln EUR. Od 1.01.2013 nastąpi zmiana nazwy, z Fideltronik Imel na Fideltronik Poland.
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
  • /
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 27 2020 09:09 V15.4.3-1