reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 grudnia 2012

PP Elektronix inwestuje w maszyny

Tym razem firma z Lublina zamierza kupić urządzenie AOI ALeader ALD520 od firmy PB Technik.
W tej chwili maszyna jest już w firmie od około miesiąca i pracownicy testują urządzenie.

Właściciel firmy Piotr Policha mówi dla evertiq.pl, że decyzja jest już praktycznie podjęta – Maszyna sprawdza się doskonale – komentuje.

Firma będzie się starała dofinansowanie z funduszy regionalnych. Wniosek zostanie złożony jeszcze w grudniu, możliwy jest 70% zwrot kosztów.

- Wahałem się pomiędzy zakupem kolejnego automatu do montażu, a urządzeniem AOI – komentuje Piotr Policha – ale ostatecznie postawiłem na jakość. - Właściciel PP Elektronix dodaje też, że myśli o tym, jak przygotować firmę na czas, gdy kryzys wreszcie się skończy. Stąd właśnie inwestycje w park maszynowy oraz świeżo otrzymany certyfikat ISO – firma certyfikowała się w zeszłym tygodniu.

Piotr Policha planuje już kolejne zakupy, jeśli firma dostanie dofinansowanie. Tym razem chodzi o półautomatyczną drukarkę Uniprint GO3 lub FA23.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1