reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk-ercken-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 grudnia 2012

Najpotężniejsi ludzie świata

Forbes opublikował listę najpotężniejszych ludzi na świecie. Czwarty jest Bil Gates, założyciel Microsoftu. Kto jeszcze z firm związanych z branżą elektroniczną znajduje się w światowej czołówce?
Wśród osób, które będą miały największy wpływ na świat w 2013 r. oczywiście nie może zabraknąć współzałożycieli Google: Sergey Brin i Larry Page są na 19. i 20. miejscu. Poza tym na 25. pozycji jest Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka - ten dwudziestoośmiolatek jest najmłodszą osobą na liście.

Dwa miejsca dalej znajduje się Jeff Bezos, dyrektor generalny Amazona, na 35. Timothy Cook, CEO Apple'a, a na 46. Steve Ballmer, CEO Microsoftu. Na liście nie brakuje też znanego dobrze naszym Czytelnikom prezesa Hon Hai Precision czyli Terry'ego Gou – miejsce 55.

Pierwsza trójka jest co prawda spoza branży elektronicznej, ale przecież nie sposób ich nie wymienić. Na pierwszym: Barack Obama, następnie Angela Merkel, a za nią Władimir Putin.

---
Źródło: Forbes

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2