reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 grudnia 2012

Najbardziej pożądani pracodawcy 2012

Antal International ogłosił listę najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce w opinii specjalistow i menedżerów. Spójrzmy, kto przoduje wśród firm z branży IT i produkcyjnej.
W branży IT i Telekomunikacja pierwsze trzy miejsca okupują światowi giganci: Google, IBM i Microsoft. W sektorze przemysłowym liderem jest Philips Polska, za nim 3M, a na czwartym miejscu znalazł się Siemens.

Styl zarządzania, kultura organizacyjna, innowacyjność i stabilność zatrudnienia są czynnikami najbardziej pozytywnie ocenianymi w wybranych firmach. Jak zauważa Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International i wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia - Publikowany przez Antal International ranking jest oceną wystawioną pracodawcom przez potencjalnych kandydatów, dlatego obecność w nim jest ważnym wyróżnieniem. Dowodzi, że wskazana firma jest pożądana przez pracowników pełniących często strategiczne funkcje w organizacji.

Poniższa tabela przedstawia osiem najwyżej ocenionych firm w branżach IT&Telekomunikacja oraz produkcji przemysłowej.

© Antal International

Badanie Antal International "Najbardziej pożądani pracodawcy 2012" przeprowadzone było metodą CAWI oraz CATI w terminie 3-20.09.2012. W badaniu udział wzięło 1557 respondentów z Polski. Badanie było anonimowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2