reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 22 września 2008

Delphi zainwestuje 50 milionów złotych

Kilka dni temu informowaliśmy o rozbudowie fabryki Delphi w Ostrowie. Dziś wiadomo, iż inwestycja ta pochłonie 50 milionów złotych
Głos Wielkopolski poinformował, iż Delphi wkrótce zamierza uruchomić nowe linie produkcyjne. Obecnie zakład wytwarza moduły chłodzenia silnika (CRFM), moduły klimatyzacji (HVAC), chłodnice, grzejniki, skraplacze, chłodnice powietrza doładowanego i parowniki. Nowe linie to realizowana już od stycznia 2008 produkcja parowników do samochodowych układów klimatyzacyjnych oraz linia wytwarzająca nowe wymienniki powietrza. Delphi rozpoczęła też budowę swojej nowej hali (łączącej istniejące obiekty) o powierzchni 2 tys m2. Uruchomienie obiektu planowane jest na styczeń 2009.

– Co do naszych dalszych planów inwestycyjnych to nie jest ostatnie słowo – dodaje Dariusz Adamek, dyrektor zakładu w Ostrowcu – Ale sądzę, że o szczegółach będziemy mogli mówić później. Obecnie pracujemy wspólnie z władzami samorządowymi Ostrowa i korporacją nad dalszym rozwojem zakładu. W związku z realizacją projektu inwestycyjnego przedsiębiorstwo mogło, dzięki uchwałom Rady Miejskiej , skorzystać z ulg o wartości ponad trzech milionów złotych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2