reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ermess-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 października 2012

200 tys. PLN dla Seen Distribution

Firm Seen Distribution uzyskała dofinansowanie w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego; Działanie 6.1 PO IG, „Paszport do eksportu”, Etap I.

Działanie 6.1 „Paszport do eksportu” skierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy mają na celu wejście na nowe rynki i wzmocnienie pozycji konkurencyjnej przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych, projekty przyczyniające się do zwiększenia udziału sprzedaży na rynki zagraniczne w ogólnej sprzedaży przedsiębiorstwa oraz projekty promujące polską markę na rynkach zagranicznych.
Projekt ma na celu rozszerzenia działalności handlowej oraz doradczej na rynki zagraniczne , co przyczyni się do zwiększenia udziału eksportu w obrotach przedsiębiorstwa. Działania te, w ocenie firmy, wpłyną na zwiększenie rozpoznawalności marki na rynkach zagranicznych i intensywniejsze działania handlowe na arenie międzynarodowej.
Celem głównym realizowanego przez Seen projektu będzie przygotowanie strategii do rozwoju firmy poprzez wprowadzenie działalności eksportowej. Dzięki dostępnych w dzisiejszych czasach możliwościom promocji z wykorzystaniem łącza internetowego zapewniającego natychmiastowy dostęp do informacji o produktach dostawcy w niemalże wszystkich zakątkach świata oraz postępującej globalizacji możliwość realizacji projektu jest dla firmy wielką szansą. --- Warszawska firma Seen Distribution została założona w 1990 r. Zajmuje się zaopatrzeniem producentów oraz firm handlowych w elementy oraz podzespoły elektroniczne (kondensatory, transformatory, potencjometry, rezystory, rezonatory, baterie litowe, uchwyty do baterii i inne), a także elementy mocujące (łączniki wciskane, różnego rodzaju kołki, nakrętki, tulejki oraz urządzenia do zgrzewania).
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
October 11 2019 15:09 V14.5.0-2