reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ifm ecolink Przemysł elektroniczny | 21 września 2012

ifm ekolink ruszył z produkcją w Opolu

W połowie lipca rozpoczęła się seryjna produkcja w zakładzie ifm ecolink w Opolu. Dla działu produkcji wiązek elektrycznych niemiecki producent wybrał rozwiązania Schleuniger.
Koncern Ifm Electronic, w skład którego wchodzi opolska ifm econlink, to jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej. Niemiecki producent, mający w swojej ofercie 7.844 produktów, w roku 2011 osiągnął obroty na poziomie 570 mln EUR.

Polski zakład produkcyjny koncernu został otwarty w Opolu w maju, a seryjna produkcja ruszyła w połowie lipca. Obecnie zakład zatrudnia około 200 osób, do końca roku zatrudnienie będzie stopniowo wzrastać, wraz z kontynuacją procesu transferu produkcji i wzrostem popytu na rynku.

Zakład w Opolu zainwestował w dwie linie produkcyjne oparte na automatach Schleuniger z serii PowerStrip. Pierwszy z nich został już dostarczony do zakładu w końcówce maja, zamówienie na drugi zostało złożone podczas ukończonych w ubiegłym tygodniu targów Energetab. Dostawa urządzenia będzie miała miejsce do końca września 2012.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2