reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Dutron Przemysł elektroniczny | 17 września 2012

Cleanroom w Dutron Śrem

W ciągu ostatnich tygodni pracownicy Dutron Śrem pracowali nad rozwojem koncepcji i budową nowej komórki organizacyjnej na hali produkcyjnej – pomieszczenia o kontrolowanej czystości, tzw. cleanroomu.
Cleanroom w Dutron zaczął funkcjonować latem bieżącego roku. Pomieszczenie to zostało zaprojektowane na potrzeby pakowania kabli i wiązek kablowych w warunkach czystych i posiada klasę czystości 7, co zostało zmierzone zgodnie z wytycznymi normy ISO 14644-1.- Dzięki inwestycji w cleanroom robimy następny ważny krok w kierunku poszerzenia oferty naszej firmy. Technologia cleanroom, jaką obecnie wdrażamy, doskonale współgra z podejmowanymi przez nas wyborami strategicznymi. Dutron chce zapewnić swym klientom pełen zakres usług. Oznacza to, że jako firma musimy wykazać się dużą elastycznością, by być w stanie zaoferować szeroki wachlarz metod i technik produkcyjnych. Budując cleanroom bezpośrednio odpowiedzieliśmy na szczególne zapytanie jednego z naszych klientów, dając również innym możliwość korzystania z tego udogodnienia. Jako partner specjalizujący się w realizacji dużej różnorodności zamówień na małe ilości (High-Mix Low-Volume), cieszymy się mogąc zaspokajać potrzeby naszych klientów najlepiej jak potrafimy i próbujemy oferować nowe rozwiązania zawsze tam, gdzie tylko jest to możliwe. Nasz nowy cleanroom jest dobrym przykładem na poparcie tej filozofii - mówi Ralph van Beusekom, Dyrektor Generalny firmy Dutron.

---
Dutron jest holenderską firmą z dużym zakładem produkcyjnym w Śremie, w Wielkopolsce. Przedsiębiorstwo to powstało w 1974 r. i zarejestrowane jest w Dieren (Holandia) i w Śremie (Wielkopolska), ok. 50 km na południe od Poznania. Od 1990 roku wszystkie działania produkcyjne zlokalizowane zostały w Śremie. Dutron specjalizuje się w produkcji wiązek kablowych, kabli i konektorów.

© Dutron

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2