reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PKC Przemysł elektroniczny | 14 września 2012

PKC Starachowice przegrywa przetarg z Leoni

PKC Group Poland przegrało przetarg na produkcję wiązek silnikowych z Leoni.
W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie związków zawodowych z przedstawicielami zarządu PKC. Omawiano sprawy bieżące i problemy występujące w firmie. Według przedstawicieli koncernu dalsze funkcjonowanie polskiego zakładu będzie zależało od planów produkcyjnych, a z tym nie jest najlepiej. Potwierdzono już, że część umów z pracownikami nie zostanie przedłużona, jak również to, że część pracowników skierowana zostanie do agencji pracy tymczasowej.

Jednym z powodów złej kondycji starachowickiej fabryki jest przegrana w przetargu na produkcję wiązek silnikowych do silników EUR6, z mającym swój zakład na Ukrainie Leoni. Pracownicy, którzy mieli zajmować się ich montażem zostaną oddelegowani do innych prac – poinformował związki zawodowe Dariusz Abram, który od 10 września br. jest nowym dyrektorem zakładu PKC Group Poland w Starachowicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1