reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Manta Przemysł elektroniczny | 12 września 2012

Manta produkuje, Poczta Polska sprzedaje

Firma Manta Multimedia, podpisała umowę o współpracy z Pocztą Polską i Związkiem Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Efektem tej umowy będzie sprzedaż dekoderów DVB-T we współpracy z Pocztą Polską.

Na terenie całego kraju w urzędach pocztowych rozpoczęła się kampania informacyjna, wyjaśniająca w jaki sposób można kupić dekodery Manty poprzez Pocztę Polską. Dekodery będzie można zamówić bezpośrednio u listonosza lub za pomocą SMS. W ofercie znajdują się trzy urządzenia: Manta DVB-T 02, Manta DVB-T 06 oraz Manta DVB-T 12 Scart. Koszt każdego z urządzeń wynosi 99 PLN. Cała transakcja zamyka się w kwocie 115 PLN, po doliczeniu kosztów dostawy.
Bardzo się cieszymy, że możemy przystąpić do programu przygotowanego przez Pocztę Polską oraz Związek Importerów i Producentów Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Warto odnotować, że tylko dwóm firmom udało się spełnić kryteria stawiane przez ZIPSE i Pocztę Polską, jedną z nich jest właśnie Manta. Mam nadzieję, że ta akcja przyniesie korzyści wszystkim stronom umowy, ale przede wszystkim naszym klientom.” powiedział Bogdan Wiciński prezes Manta Multimedia.
Naziemna Telewizja Cyfrowa to standard nadawania programów telewizyjnych, który w przyszłym roku zastąpi sygnał analogowy. Proces cyfryzacji już się rozpoczął - do siódmego listopada zostaną wyłączone nadajniki na terenie województwa lubuskiego, a ostateczne wyłączanie sygnału analogowego w całej Polsce nastąpi nie później niż 31 lipca 2013 r. W wypadku braku odpowiedniego odbiornika, telewidzowie mają dwie możliwości oglądania swoich ulubionych programów. Pierwszym jest zakup nowego telewizora, kompatybilnego z technologią DVB-T. Drugim, znacznie tańszym, jest zakup odpowiedniego urządzenia – dekodera – który będzie w stanie przetworzyć sygnał cyfrowy na analogowy, kompatybilny z posiadanym odbiornikiem TV.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 27 2020 12:33 V18.4.17-1