reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© PWR Racing Team Przemysł elektroniczny | 11 września 2012

WIRE SOLUTIONS dostawcą elementów do bolidu RT03

Na tegorocznych targach ENERGETAB zaprezentowany zostanie najnowszy bolid wyścigowy PWR Racing Team, do którego elementy do produkcji wiązek dostarczyła firma WIRE SOLUTIONS.
W dniach 11 - 14 września odbędą się jubileuszowe 25. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2012. Największe branżowe wydarzenie w Polsce skupi producentów nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu elektrycznego. Jedną z ciekawszych atrakcji wydarzenia będzie prezentacja najnowszego bolidu wyścigowego PWR Racing Team, ścigającego się po torach F1 - Formuły 1.

Pojazd powstaje z inicjatywy studentów Politechniki Wrocławskiej i Akademii Sztuk Pięknych przy wsparciu krajowych producentów i dystrybutorów branży elektronicznej i automotive. Opiekunem i sponsorem PWR Racing Team na targach ENERGETAB 2012 jest WIRE SOLUTIONS. Firma wyposażyła bolid w elementy do produkcji wiązek typu oploty, przewody, osłonki, terminale, nasuwki i wsuwki firm G.M.G., MIKROPLA i PGR.

Pomysł na bolid
Kilka lat temu grupa młodych studentów postanowiła zbudować własny bolid wyścigowy. Pierwszym wirtualnym dziełem był RT09. Po nim przyszła kolej na RT01 i RT02. W tym roku zespół, bazując na latach doświadczeń, zaprezentuje najnowszy model bolidu – RT03.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1