reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LEDECCO Przemysł elektroniczny | 07 września 2012

2 mln PLN za LEDECCO?

Redakcja evertiq.pl dotarła do ogłoszenia o sprzedaży polskiego producenta wyrobów oświetleniowych LED. Mamy powody by przypuszczać, że chodzi o firmę LEDECCO.
Choć nie podano nazwy firmy, ogłoszeniodawcą jest Robert Postuła, figurujący w KRS-ie jako właściciel LEDECCO, które idealnie pasuje do opisu wystawianego na sprzedaż podmiotu.

Treść ogłoszenia zamieszczonego w serwisie szukam-inwestora.com:


© szukam-inwestora.com

Robert Postuła jest postacią dobrze znaną w branży elektronicznej. Oprócz pełnienia funkcji Prezesa Zarządu w LEDECCO, jest także Prezesem firmy INVENTRONICS, która oferuje zintegrowane usługi w zakresie rozwoju, projektowania i produkcji wyrobów elektronicznych i elektromechanicznych.

---
LEDECCO, z siedzibą w miejscowości Jawor, woj. dolnośląskie, specjalizuje się w produkcji oświetlenia LED. Zajmuje się również projektowaniem oraz produkcją wyrobów i systemów oświetleniowych wg specyfikacji klienta. Firma powstała w wyniku połączenia zasobów francuskiej spółki LEDECCO SARL oraz działu oświetleniowego firmy INVENTRONICS. Wyodrębnienie ze struktur firm założycielskich nastąpiło w roku 2009, jednak sama idea biznesu zrodziła się niezależenie w obu firmach kilka lat wcześniej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2