reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© baloncici-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 27 kwietnia 2012

Philips tworzy w Pile europejskie centrum obsługi

Europejskie centrum obsługi pracowników otworzy w lipcu w Pile Philips. Będzie to jedna z pięciu tego rodzaju placówek, jakie firma zamierza otworzyć na całym świecie.
Centrum będzie obsługiwało pracowników z innych krajów Europy w zakresie płac i administracji spraw pracowniczych. W związku z jego uruchomieniem powstanie 60 nowych miejsc pracy. Trwa rekrutacja pracowników - osób z wyższym wykształceniem oraz dobrą znajomością języków obcych.

Jak poinformował w środę PAP rzecznik prasowy Philips w Polsce Krzysztof Kouyoumdjian, centrum będzie się mieściło na terenie pilskiego zakładu Philips Lighting Poland.

- Będzie świadczyło usługi dla pracowników Philips m.in. w Wielkiej Brytanii czy Hiszpanii. W tej chwili mamy już zatrudnionych 10 pracowników, trwa rekrutacja na kolejne stanowiska. Szukamy osób z wyższym wykształceniem, w tym także świeżo po studiach. Ze względu na kontakty z pracownikami Philips z innych krajów, koniecznym wymogiem jest dobra znajomość angielskiego, często także innych języków europejskich – powiedział.

Jak wyjaśnił, o wyborze Piły jako lokalizacji nowego centrum zadecydowała przede wszystkim wieloletnia obecność Philips w tym miejscu. W ubiegłym roku Philips Lighting Poland obchodził 20 rocznicę funkcjonowania w Pile. Znajduje się tam jeden z największych ośrodków produkcji oświetleniowej koncernu na świecie. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest sąsiedztwo wielu wyższych uczelni zlokalizowanych w Pile i Poznaniu, które zapewniają wykształcone kadry.
Źródło: PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1