reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

VEDIA projektuje i produkuje urządzenia na rynek rosyjski

New Dragon Electronic Limited, spółka zależna polskiego producenta VEDII, otrzymała zamówienie od klienta z Rosji, który zlecił zaprojektowanie i wyprodukowanie urządzeń specjalnie na tamtejszy rynek.
New Dragon Electronic Limited, spółka zależna polskiej VEDII otrzymał pierwsze zamówienie od klienta oferującego produkty na rynku rosyjskim, o wartości w przeliczeniu na polską walutę 5,28 mln PLN. Zlecenie jest w trakcie realizacji.

Było to pierwsze zamówienie zrealizowane przez New Dragon Electronic Limited, w którym klient zlecił zaprojektowanie od podstaw i wyprodukowanie 6 urządzeń przeznaczonych na lokalny rynek. Pierwsze zamówienie obejmuje 2 czytniki e-booków. Kolejne 4 projekty są na ukończeniu. Zamówienia na kolejne modele spodziewane są w przeciągu najbliższego miesiąca.

Wartość zamówienia wyniosła 5,28 mln PLN po przeliczeniu wartości na polską walutę przy kursie PLN/USD wynoszącym 3,2.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1