reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

VEDIA projektuje i produkuje urządzenia na rynek rosyjski

New Dragon Electronic Limited, spółka zależna polskiego producenta VEDII, otrzymała zamówienie od klienta z Rosji, który zlecił zaprojektowanie i wyprodukowanie urządzeń specjalnie na tamtejszy rynek.
New Dragon Electronic Limited, spółka zależna polskiej VEDII otrzymał pierwsze zamówienie od klienta oferującego produkty na rynku rosyjskim, o wartości w przeliczeniu na polską walutę 5,28 mln PLN. Zlecenie jest w trakcie realizacji.

Było to pierwsze zamówienie zrealizowane przez New Dragon Electronic Limited, w którym klient zlecił zaprojektowanie od podstaw i wyprodukowanie 6 urządzeń przeznaczonych na lokalny rynek. Pierwsze zamówienie obejmuje 2 czytniki e-booków. Kolejne 4 projekty są na ukończeniu. Zamówienia na kolejne modele spodziewane są w przeciągu najbliższego miesiąca.

Wartość zamówienia wyniosła 5,28 mln PLN po przeliczeniu wartości na polską walutę przy kursie PLN/USD wynoszącym 3,2.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1