reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nyul-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 25 kwietnia 2012

Certyfikacja warszawskiego Domaru

Warszawska firma Domar specjalizująca się w dystrybucji specjalistycznych złączy elektrycznych oraz produkcji wiązek kablowych na rynek wojskowy, telekomunikacyjny oraz przemysłowy, została certyfikowana przez amerykańską Agencję Zaopatrzenia Logistycznego.
Domar został certyfikowany przez amerykańską Agencję Zaopatrzenia Logistycznego jako kwalifikowany dostawca złączy wojskowej serii MIL-DTL-38999.

Złącza tej serii składane będą w warszawskiej siedzibie firmy na licencji francuskiego producenta - firmy SOURIAU oraz oznaczane będą wg. wojskowej normy D38999.

- Fakt pojawienia się Domaru na liście QPL na pewno potwierdza dojrzałość procesu montażu złączy w naszej firmie. To prestiż, ale i odpowiedzialność - powiedział kierownik ds. produkcji - Bolesław Janczewski.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1