reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 20 kwietnia 2012

Zakłady Flextronics z certyfikatem AS9100C

Trzy z amerykańskich zakładów Flextronics: w Charlotte w Północnej Karolinie, Austin w Teksasie, i Milpitas w Kalifornii, otrzymały certyfikat AS9100C, przyznawany firmom działającym w branży lotniczej i sektorze obronnym.
AS 9100 jest międzynarodowo rozpoznawalnym standardem systemu zarządzania jakością napisanym z myślą o branży lotniczej i sektorze obronnym. Norma ma zastosowanie w organizacjach zajmujących się projektowaniem, pracami rozwojowymi, produkcją, instalacjami i serwisem.

Certyfikaty zostały przyznane przez TÜV SÜD America. Organizacja przeprowadziła w obiektach Flextronics badania, inspekcję i certyfikację, po wcześniejszym przeprowadzeniu audytów. Certyfikacja obejmuje szereg działań, w tym projektowanie, nowe wprowadzenie produktu, produkcję i usługi.

W najbliższych miesiącach podobny proces certyfikacji przejdą inne zakłady Flextronics w Chinach i Meksyku – zapowiedział Paul Humphries, prezes Flextronics High Reliability Solutions.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-1