reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© IKEA Przemysł elektroniczny | 20 kwietnia 2012

Meble IKEA z TV od TCL: aktualizacja

Firma TCL zainicjowała partnerstwo z IKEA - globalną firmą zajmującą się wyposażeniem wnętrz - celem opracowania nowej koncepcji salonów złożonej z kompletnych rozwiązań obejmujących odbiorniki TV, systemy nagłośnienia oraz elementy umeblowania.
Jako producent telewizorów, systemów nagłośnienia oraz odtwarzaczy Blu-Ray firma TCL wspólnie z firmą IKEA zamierza włączyć do swojej oferty zintegrowaną technologię w połączeniu z rozwiązaniami z zakresu umeblowania.

Według Thomsona Li, przewodniczącego grupy TCL: "To partnerstwo odzwierciedla nasze zaangażowanie, by umożliwić każdemu odkrywanie nowego świata rozrywki oraz usług w ramach innowacyjnego wzornictwa z możliwością płynnego zintegrowania ich z wnętrzem państwa domów".

"Firma TCL jest dużym i kompetentnym dostawcą, który szybko zrozumiał nasze ambicje stworzenia wyjątkowych i całościowych rozwiązań w zakresie umeblowania wnętrz oraz wsparła nas w dokonaniu właściwych wyborów, także dzięki opracowaniu i produkcji tych artykułów" - powiedział Marcel Godfroy, koordynator projektu z siedziby firmy IKEA w Szwecji.


Nowe partnerstwo z firmą IKEA jest naturalnym wyborem dla firmy TCL, której celem jest zaoferowanie klientom w przystępnej cenie nowego doświadczenia z zakresu innowacyjnych rozwiązań TV. Dzięki temu ten innowacyjny pomysł odzwierciedla aspiracje firmy TCL - THE CREATIVE LIFE - wprowadzenia innowacyjnego oraz kreatywnego wzornictwa przy udoskonaleniu swoich rozwiązań technologicznych i płynnego połączenia ich we wnętrzach mieszkań klientów.

Przykładami ducha innowacji TCL są oferowane przez firmę telewizory Smart TV opracowane w oparciu o najnowocześniejsze technologie stosujące rozwiązania oparte na chmurze (cloud computing), intuicyjny interfejs graficzny, wbudowane urządzenie WiFi, które pozwala klientom w prosty i płynny sposób połączyć się za pośrednictwem Internetu z nowym światem rozrywki i interaktywnych usług.---
Założona w 1981 roku w Chinach firma TCL zatrudnia obecnie ponad 50.000 osób w ponad 80 oddziałach, w tym w 7 ośrodkach badawczo-rozwojowych, 17 bazach produkcji i w ponad 40 biurach sprzedaży na całym świecie. Obecnie firma TCL jest największym producentem odtwarzaczy DVD i Blu-Ray i jednym z największych producentów telefonów komórkowych oraz odbiorników TV na świecie, która w 2011 roku sprzedała ponad 10 milionów monitorów płaskoekranowych. TCL kontroluje całość linii produkcyjnej odbiorników TV za pomocą najnowocześniejszego panelu wykorzystującego w fabrykach technologię TFT LCD oraz moduł LED. Te warte 5 miliardów USD inwestycje gwarantują nie tylko idealną integrację poszczególnych paneli z całokształtem projektu systemu, lecz także podnoszą wydajność oraz jakość produkcji.

Źródło: Business Wire/PAP

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1