reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© akeeris-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 kwietnia 2012

ES-SYSTEM: Kolejne zamówienia w eksporcie

Firma ES-SYSTEM podpisała w ostatnim czasie 3 zamówienia eksportowe. Dwa z nich dotyczą obiektów w Federacji Rosyjskiej, trzecie zlecenie obejmuje dostawę opraw oświetleniowych do Wielkiej Brytanii. Łączna wartość wszystkich kontraktów wynosi 1,2 mln PLN netto.
W ramach realizacji pierwszej z umów u odbiorców rosyjskich, spółka zapewni oświetlenie szkoły oficerskiej Korpusu Kadetów w Krasnodarze. Do tego celu wykorzystanych zostanie ponad 2 tys. nowoczesnych opraw oświetleniowych z serii TITANIA. Wartość kontraktu opiewa na sumę 310 tys. PLN netto. Dla ES-SYSTEM jest to już drugie zamówienie na oświetlenie obiektu szkoleniowego w Federacji Rosyjskiej. Poprzednie tego typu, o wartości 500 tys. PLN netto, było realizowane dla Szkoły Kadetów w Stawropolu w 2011 roku.

Kolejne z rosyjskich zamówień ES-SYSTEM, o wartości prawie 437 tys. PLN netto (105 tys. EUR), dotyczy realizacji II etapu oświetlenia Parku Logistycznego Juzhnyje Wrata pod Moskwą. Dotychczas spółka dostarczyła oprawy o wartości 70 tys. EUR, które zostały wykorzystane do oświetlenia 74 tys. m2 tego obiektu przemysłowego. Termin realizacji obu zamówień do odbiorców rosyjskich planowany jest na kwiecień br.

Realizacja trzeciego zamówienia, o wartości prawie 450 tys. PLN netto (108 tys. EUR), dotyczy kolejnych dostaw dla brytyjskiej sieci handlowej ASDA. W ramach modernizacji oświetlenia części supermarketów, ES-SYSTEM dostarczy 2 tys. sztuk opraw wnętrzowych typu LIMES. Kontrakt zostanie zrealizowany do czerwca 2012 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2