reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Edhar Yralaits / Dreamstime Przemysł elektroniczny | 13 kwietnia 2012

LG Mława dotrzymuje słowa

LG Mława wywiązuje się z zobowiązań dotyczących zatrudnienia i utrzymuje więcej załogi, niż wskazywałby obecny poziom produkcji.
LG Mława ma już 13 lat. Przy tej okazji Gazeta Mławska opublikowała krótką notkę, w której czytamy słowa prezesa firmy, Young Lee: ‘W zakładzie obecnie zatrudnionych jest około 2500 pracowników. Kryzys spowodował, iż zmniejszyła się liczba zamówień, a co za tym idzie i wielkość produkcji. W tej chwili pracujemy na poziomie 60 procent naszych możliwości, czyli powinniśmy zatrudniać nie więcej niż 1700 pracowników’

Słowa te nawiązują do zobowiązań koreańskiego koncernu, dotyczących poziomu zatrudnienia, zaciągniętych w zamian za ulgi inwestycyjne. Niedawno mówił o tym na łamach Tygodnika Ciechanowskiego Daniel Kortlan, dyrektor ds. korporacyjnych w LG Mława: ‘Do końca 2011 roku wypełniliśmy z naszej strony warunki umowy z rządem ustalając stan załogi na 2.560 pracowników. Ten poziom zatrudnienia musimy utrzymać jeszcze przez pięć lat, co w obecnej sytuacji rynkowej może spowodować utratę konkurencyjności’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2