reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 11 kwietnia 2012

Philips i Optogan łączą siły w Rosji

Royal Philips Electronics oraz Optogan, największy rosyjski producent LED, powołali do życia joint venture, mające na celu rozwój produktów LED dla potrzeb drogownictwa.
W nowej firmie Philips obejmie 51%, Optogan 49% udziałów. Finansowe szczegóły zawartego porozumienia nie zostały ujawnione. Produkty opracowywane i produkowane w ramach wspólnego przedsięwzięcia będą sprzedawane na rynkach Federacji Rosyjskiej, Kazachstanu oraz Białorusi.

‘Współpraca Philips i Optogan będzie się skupiać na rozwoju lokalnego przemysłu LED, wspierając proekologiczne inicjatywy rosyjskiego rządu. Zmiana źródeł światła w drogownictwie na LED może zredukować zużycie energii nawet o 80%, może też prowadzić do istotnych obniżek kosztów obsługi i utrzymania. Polepszenie widoczności zwiększy też poczucie komfortu na drodze i przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa ruchu’ czytamy w oficjalnym komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2