reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lavitreiu / Dreamstime Technologie | 06 kwietnia 2012

Perspektywy: nowy dział na evertiq.pl

W nowym dziale będziemy prezentować szersze artykuły, omawiające bieżące wydarzenia rynkowe oraz artykuły techniczne. Ale co najważniejsze, chcemy abyście to właśnie Wy go tworzyli!
Perspektywy są działem, w którym chcemy zamieszczać szersze artykuły na temat trendów i zjawisk na rynku elektronicznym. Nie chcemy jednak ich pisać wyłącznie sami: wręcz przeciwnie, jeśli chcesz zabrać głos w ważnej, nurtującej Cię sprawie, teraz możesz to zrobić za pośrednictwem naszego portalu.

Drugim obszarem naszego zainteresowania są artykuły techniczne. Jeśli chciałbyś podzielić się z kolegami z branży swoją wiedzą techniczną, dotyczącą projektowania elektroniki lub procesu produkcji, zamieść opracowany przez siebie artykuł w Perspektywach. Kilka takich tekstów już zamieściliśmy w nowym dziale (kliknij).

Zanim zabierzesz się do ciężkiej pracy, przeczytaj najpierw jakie korzyści da Ci publikacja artykułu i jakich zasad musisz przestrzegać. Przeczytaj kilka wskazówek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2