reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lavitreiu / Dreamstime Technologie | 06 kwietnia 2012

Perspektywy: nowy dział na evertiq.pl

W nowym dziale będziemy prezentować szersze artykuły, omawiające bieżące wydarzenia rynkowe oraz artykuły techniczne. Ale co najważniejsze, chcemy abyście to właśnie Wy go tworzyli!
Perspektywy są działem, w którym chcemy zamieszczać szersze artykuły na temat trendów i zjawisk na rynku elektronicznym. Nie chcemy jednak ich pisać wyłącznie sami: wręcz przeciwnie, jeśli chcesz zabrać głos w ważnej, nurtującej Cię sprawie, teraz możesz to zrobić za pośrednictwem naszego portalu.

Drugim obszarem naszego zainteresowania są artykuły techniczne. Jeśli chciałbyś podzielić się z kolegami z branży swoją wiedzą techniczną, dotyczącą projektowania elektroniki lub procesu produkcji, zamieść opracowany przez siebie artykuł w Perspektywach. Kilka takich tekstów już zamieściliśmy w nowym dziale (kliknij).

Zanim zabierzesz się do ciężkiej pracy, przeczytaj najpierw jakie korzyści da Ci publikacja artykułu i jakich zasad musisz przestrzegać. Przeczytaj kilka wskazówek.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1