reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim-yurkevich-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 05 kwietnia 2012

Mamy nowego producenta ekranów: Samsung Display

Samsung Display Co. rozpoczyna swoją działalność biznesową jako nowa firma wydzielona z Samsung Electronics.
Donggun Park, wiceprezes zarządu i szef byłego działu LCD firmy Samsung Electronics, został wybrany dyrektorem generalnym Samsung Display. Firma, która w 2011 r. odnotowała przychód w wysokości 22,7 bln KRW (około 20 mld USD) jako dział LCD firmy Samsung, z dnia na dzień została największym na świecie producentem ekranów.

2 kwietnia br. Samsung Display zorganizował ceremonię inauguracyjną i 3 kwietnia, po zarejestrowaniu spółki, rozpoczął działalność biznesową. W ceremonii inauguracyjnej wzięło udział ponad 350 pracowników.

- Samsung Display powstał jako dział badawczo-rozwojowy firmy Samsung Electronics w 1991 r. i przez dwie dekady opracowywał oraz wprowadzał do produkcji najbardziej kreatywne i innowacyjne ekrany. Teraz, jako oddzielna firma, będzie efektywniej reagował na szybko zmieniające się warunki rynkowe, dostarczając odpowiednio zróżnicowane produkty i usługi w tym roku oraz w przyszłości – czytamy w komunikacie koncernu.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2