reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 04 kwietnia 2012

ARM formuje JV

ARM, Gemalto i Giesecke & Devrient ogłosiły utworzenie spółki joint venture dedykowanej stworzeniu nowego, bezpiecznego środowiska dla urządzeń podłączonych do sieci.
Rynek urządzeń, jakie znajdują się w zainteresowaniu nowej spółki, obejmuje tablety, inteligentne telewizory, konsole do gier i smartfony. Wszystkie trzy firmy podejmują inwestycje w celu przyspieszenia przyjęcia wspólnych standardów bezpieczeństwa.

Joint venture podlega zatwierdzeniu regulacyjnemu ze strony urzędu antymonopolowego. ARM będzie właścicielem 40% spółki JV, podczas gdy Gemalto i Giesecke & Devrient obejmą po 30%.

Nowe przedsięwzięcie będzie koncentrować się na poprawie bezpieczeństwa dla inteligentnych urządzeń sieciowych poprzez opracowanie Trusted Execution Environment (TEE) opartego na technologii zabezpieczeń ARM TrustZone.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 11:45 V11.5.4-2