reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mariusz-szachowski-dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 kwietnia 2012

JM elektronik dystrybutorem Evervison Electronics Ltd.

JM elektronik został dystrybutorem firmy Evervison Electronics Ltd., która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości przemysłowych wyświetlaczy LCD zarówno TFT jaki i monochromatycznych.
W ofercie Evervison znajdziemy m.in. wyświetlacze wykonane w technologii TN, HTN, IBN, STN, FSTN, DFSTN oraz CSTN jak również COB, COF, COG, TAB. Oferta obejmuje również możliwość wykonanie LCD na indywidualne zamówienie klienta (obowiązują MOQ oraz opłaty za uruchomienie produkcji).

Moduły TFT dostępne są w rozmiarach od 2,4” do 10,2”. Wszystkie posiadają podświetlenie LED. Dla wybranych modeli dostępne są również wersje z panelem dotykowym czy kontrolerem na pokładzie.

Firma pracuje w oparciu o normy ISO9001, ISO14001 oraz TS16949.
W 2006 roku Evervison otworzył biuro i magazyn w Niemczech oraz rozpoczął tworzenie sieci dystrybucji w Europie, której częścią jest JM elektronik.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2