reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Satel rozbudował zakład w Kokoszkach k.Gdańska Przemysł elektroniczny | 25 lutego 2009

Satel rozbudował zakład w Kokoszkach k.Gdańska

Satel, czołowy polski producent systemów zabezpieczeń, w styczniu 2009 oddał do użytku nową część zakładu w Kokoszkach koło Gdańska.
Zakład powiększono o 8.500 m2, z 5.400 m2 przed rozbudową do 13.900 m2 obecnie. Nowa powierzchnia użytkowa została zagospodarowana głównie na potrzeby produkcji i magazynu.

Aktualnie wachlarz produktów Satel obejmuje prawie 300 pozycji, a powiększona niemal trzykrotnie powierzchnia magazynowa pozwala na składowanie większej ilości produktów gotowych. Nowe inwestycje i plany rozwojowe mają pomóc utrzymać tempo rozwoju wbrew trudnej sytuacji gospodarczej na świecie. Po rozbudowie możliwe jest kilkukrotne zwiększenie potencjału produkcyjnego i znaczące zwiększenie wydajności. Jak dowiedzieliśmy się w firmie, co prawda sama inwestycja nie wiązała się bezpośrednio ze dodatkowym zatrudnieniem, lecz stworzyła perspektywę zwiększenia załogi do 600 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1